אכסנית בית הערבה

השכרת חדרים, אירוח ולינה באילת

 harava@bezeqint.net האלמוגים 106/1, אילת     טל. 08-6371052  - 08-6374687      פקס. 08-6370507      דוא"ל

אכסניית בית הערבה - חדרים , לינה , אירוח באילת
חדרים באילת עברית arava hostel English

חופים באילת

צעירים היורדים לעיר אילת, אינם צריכים לבזבז כסף על בית מלון. הם יכולים לשכור חדר במלון דירות בית הערבה. במהלך היום והלילה יוכלו לשחות, לצלול, ולגלוש בחופי הים בעיר אילת, ולאכול במסעדות בחופים השונים.
 
אין נופש בעיר אילת, בלי רחצה בחופי אילת. הרחצה בחופי העיר אילת, היא חוויה מותאמת לכל גיל. הים האדום הוא שקט ורגוע.
 
על חופי הים באילת ניתן לשבת ולהשתזף. אפשר לשכב על החול הרך, או לשבת על כסא. בחופי העיר אילת ניתן לרחוץ כל השנה, בגלל מזג האוויר הנעים השורר כל השנה בעיר אילת. יש לשים לב אילו חופים הם מוסדרים עם שירותי הצלה ונגישות, ואילו חופי רחצה אינם מוכרזים. יש לזכור שמומלץ לרחוץ בחופים מוסדרים עם שירותי מציל.
 
בחופי היער אילת יש פעילות שוקקת חיים ביום ובלילה. ישנם חופי רחצה הדואגים לפעילויות של ספורט ימי. בחופי הים של אילת ניתן לשכור ציוד צלילה, שנורקל למתחילים או חובבנים, ציוד לגלישה ימית ברמות שונות, ועוד.
בחופי העיר יש מסעדות במגוון סגנונות, ומועדוני לילה המקיימים מסיבות ליליות. חלק מהחופים שייכים לבתי המלון, ולכן יהיו בהם מסעדות איכותיות, ושירותים ומלתחות ברמה גבוהה.
 
גם לציבור הנופשים הדתי יש חוף רחצה. חוף הרחצה הנפרד של העיר אילת, נמצא בחוף הצפוני, שטחו 70 מ"ר והוא נמצא בסמוך לגבול עם ירדן. בחוף יש מחיצת הפרדה בין גברים לנשים.
 
אחד מהחופים המיוחדים של העיר אילת הוא חוף השחפים. זהו חוף שקט ופסטורלי. בחוף יש שחפים החיים בין סלעי השובר גלים. הרוחצים בחוף נהנים ממוזיקת רקע שקטה ורגועה. החוף צמוד למלון הרודס, ולכן המתרצים בחוף יכולים להזמין אוכל ושתייה מהבית מלון. זהו חוף רחצה מסודר עם שירותי הצלה, שירותים ומלתחות.