אכסנית בית הערבה

השכרת חדרים, אירוח ולינה באילת

 harava@bezeqint.net האלמוגים 106/1, אילת     טל. 08-6371052  - 08-6374687      פקס. 08-6370507      דוא"ל

אכסניית בית הערבה - חדרים , לינה , אירוח באילת
חדרים באילת עברית arava hostel English

מה ניתן לעשות בעיר אילת בלילות?

חיי לילה בעיר אילת

קניות

אילת היא עיר מועדפת לקניות, בשל הפטור מהמע"מ. מרכזי הקניות והקניונים פתוחים עד השעות המאוחרות של הלילה.
 

מסעדות

ישנם סוגים שונים של מסעדות בעיר אילת. אפשר לשבת לארוחה קלילה בבתי הקפה הפזורים בעיר. ישנם בעיר אילת מסעדות ובתי קפה כשרים המותאמים לציבור הדתי המתארח בעיר אילת. חלק מהמסעדות ממוקמות בטיילת, או בחופי הים.
 

מועדוני לילה

חיי הלילה בעיר אילת תוססים ביותר. ברחבי העיר פזורים מועדוני לילה בהם יש מסיבות ריקודים. ישנן מלונות הדואגים למועדון לילה לנופשים, ישנם מסיבות לילה בחופי הים האדום. מסיבות ריקודים שמחות ועשירות עד השעות הקטנות של הלילה.
 

פאבים

ברחבי העיר אילת יש פאבים לרוב. בפאבים יש מוזיקה וריקודים. ניתן להזמין בפאבים מגוון רחב של קוקטיילים ומשקאות. ניתן בפאבים השונים לצפות במשחקי ספורט. רוב הפאבים ממוקמים בטיילת של העיר אילת לאורך חופה של הים האדום, ומספקים את החוויה של בילוי לילי בחופה של הים האדום.
 

תרבות לילה

בעיר שוקקת חיי לילה כמו אילת, אפשר לבלות בהצגות ובבית הקולנוע של העיר אילת. רשת מלונות ישרוטל דואגת להצגות המתקיימות בבתי המלון בעיר.
מה צריכים צעירים שיורדים לעיר אילת? מקום ללינה בלבד. לצעירים היורדים לבלות בעיר אילת מומלץ לשכור חדר ללינה במלון דירות בית הערבה. כך יוכלו לחסוך כסף, וגם ליהנות מחיי הלילה התוססים בעיר אילת.
 
אילת היא עיר מלאה באטרקציות ביום ובלילה. חיי הלילה בעיר אילת מגוונים מאוד. אילת היא עיר בילוי מועדפת על הצעירים בשל חיי הלילה התוססים שבעיר. בניגוד לערים אחרות בהן מרכזי הקניות ומרכזי התרבות נסגרים מוקדם,  בעיר אילת מוקדי הקניות והתרבות פתוחים עד שעות מאוחרות, כדי לאפשר פעילות בעיר לקהל הנופשים.