אכסנית בית הערבה

השכרת חדרים, אירוח ולינה באילת

 harava@bezeqint.net האלמוגים 106/1, אילת     טל. 08-6371052  - 08-6374687      פקס. 08-6370507      דוא"ל

אכסניית בית הערבה - חדרים , לינה , אירוח באילת
חדרים באילת עברית arava hostel English
חופשה באילת מבצעים, חדרי אירוח באילת, דירות נופש להשכרה באילת, מיקום מרכזי, נוף מדהים, שירותי לינה

אטרקציות מומלצות באילת

משפחות המעוניינות לחסוך כסף בנופש בעיר אילת, יכולות לחסוך הוצאה כספית על בית מלון. למשפחות מומלץ לשכור דירת נופש במלון דירות בית הערבה, וליהנות משלל האטרקציות בעיר אילת:

המצפה התת ימי

 אין ביקור באילת בלי ביקור במצפה התת ימי. בפארק המצפה התת ימי באילת ניתן לצפות במאות או אלפי סוגי דגים שונים. בפארק יש את בריכת הגדולה בעולם. כדי להגיע לבריכה, עוברים המבקרים דרך מנהרה שאורכה 15 מטר ועשויה מזכוכיות, על מנת לראות את היצורים החיים בים.
 

עיר המלכים

 בעיר המלכים המבקרים יכנסו לעולם אחר, המשלב חזרה לתקופה הקדומה של ימי מלכות דוד ושלמה בבית ראשון, ולעולם של פנטזיות. עיר המלכים בנויה בצורת ארמון. בעיר יש מגוון אטרקציות המתאימות לאווירה הפנטזיה של המקום. במתחם יש פארק שעשועים עם מתקנים ברמה בינלאומית.
 

ריף הדולפינים באילת

זהו אתר  אקולוגי ייחודי, המאפשר לציבור ובמיוחד לילדים להתחבר לעולמם של הדולפינים. באתר זה ניתן לשחות עם הדולפינים בעזרת מאמנים, לצלול עם הדולפינים, לשחות בבריכה. ניתן לאכול ארוחת בוקר מפנקת בבר הנמצא בריף הדולפינים.
 

שייט בים האדום

בעיר אילת יש מספר אוניות שיט מפוארות, ויאכטות להשכרה. גולת הכותרת של השיט בים האדום, הוא שייט אל נקודה בה ניתן לצפות אל 3 הגבולות: ישראל, ירדן, מצרים, ואף לצפות מרחוק בשטח של מדינת ערב הסעודית.
 

רחצה בחופי הים של אילת

מומלץ לשלב רחצה בים במהלך הנופש בעיר אילת. בחופי הים יש מסעדות, וניתן לשכור בחופי הים ציוד לשנורקל, וגלישה ימית. ניתן לשכב על החול ולהשתזף, או לשבת על כסאות הפזורים על החופים. ציבור הדתיים הנופשים בעיר אילת יכולים להתרחץ בחוף הנפרד הממוקם ברצועת החוף הצפונית של אילת, סמוך לגבול עם ירדן.